PARTYINFO

 

ASIAN DUB FOUNDATION (UK) 30TH ANNIVERSARY TOUR

Datum konání:
19.09.2024 - čtvrtek
Místo konání:
Praha - Lucerna Music Bar
Live:
Asian Dub Foundation (UK)
Info:
://
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej: www.musicbar.cz a www.GoOut.net 650,- Kč / na místě 700,- Kč.

 
 
Asian Dub Foundation oslaví v Lucerně 30 let kariéry

Asian Dub Foundation, legendární britská skupina, která letos oslaví své třicáté výročí, roztancuje 19. září pražský Lucerna Music Bar. A bude se na co těšit. Jejich muzika je natolik zajímavá, že by mohla mít i svůj vlastní žánr. Výbušná směs elektroniky, reggae, jungle i tradičního zvuku – milovníci hudebních experimentů zajásají. Dorazte a poslechněte si tuhle parádu naživo! Vstupenky za 650,- Kč pořídíte na www.musicbar.cz a www.goout.net. Vstupenky na místě za 700,- Kč.

 

Asian Dub Foundation je hudební fenomén, který poznáte podle jedinečného komba elektroniky, tvrdých ragga-junglových rytmů, dubových basů, kytar inspirovaných jihoasijskými kořeny a tradičních zvuků z "hudebních sbírek rodičů". To vše prošpikované rychlým rapem a politickými texty. Nechybí ani řada netradičních hudebních nástrojů a jako třešnička na dortu všemožné a všudypřítomné odkazy a inspirace z nejednoho světadílu. Tahle kapela má rozhodně co nabídnout.
Na pódiu si získali solidní reputaci už v polovině 90. let a brzy se dostali do povědomí po celém světě. Sdíleli pódium s takovými velikány jako Rage Against The Machine, Beastie Boys a Primal Scream. Na svých albech spolupracovali s Radiohead, Sinead O'Connor, Iggy Popem, Adrianem Sherwoodem a Chuckem D.


V roce 2024 ADF pokračují ve psaní své historie. Speciální turné po Evropě bude oslavou úspěšné kariéry této britské hudební stálice. A vy můžete být u toho. Přijďte oslavit jejich 30. výročí a zažijte jedinečný večer, který vás zavede do různých koutů světa. Bude to stát za to. Vidíme se 19. září v Lucerna Music Baru!


FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016